Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz: JokeR

AnasayfaAnasayfa  Next Gen OyunNext Gen Oyun  AramaArama  Latest imagesLatest images    Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

FIFA 09

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: FIFA 09   FIFA 09 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:34 pm

FIFA 09 Fifa2009rp4el9

Electronic Arts tarafından yapımı sürdürülen, FIFA 09 oyunu için bir video ve detaylar açıklandı. PC,Xbox 360,Playstation 3,Playstation 2 ve Wii için geliştirilen oyunda yepyeni özellikler eklenecek. Yapımcıların verdikleri detaylardan bahsedelim.

İlk olarak yapımcılar yıllardır oyunculardan gelen fikirlerin tümünü 09'a eklediklerini açıkladılar. FIFA 09'da 40 lig ve 30 ulusal takım olacağı açıklandı. 08 eklenen bir özellik olan Be A Pro özelliğininde geliştirildiği açıklandı. Bu özellikte kendimizi geliştiricez ve özel bir oynayış modunda istediğimiz bir futbolcunun kariyerini yapıcaz başarılı olursak milli takımdan ve başka kulüplerden teklif gelecek. Oyunun oynayışı olarak 250'den fazla özellik geldiğini ve 500'den fazla animasyon eklendiğine,her takımın kendine has taktikleri olacağına,oyundaki kontrolün '' Ultra Gerçekçi '' olacağına,yıldız oyuncuların gerçek hayatla bire bir olacağına açıklık getiren yapımcılar bu zaman kadar yapılmış en iyi futbol oyununun geliceğinin'de altını çizdiler. Herkesin beklediği soru ise FIFA 09 PC için Next Gen olacakmı ? evet yapımcılar verdiği demeçte artık FIFA 09'un PC platformu için Next Gen Grafiklere sahip olduğunu resmen belirtti. Pc oyuncuları'da artık oyunu gelişmiş grafiklerde oynayacak. Ama yapımcılar şununda altınız çiziyorlar '' Pc İçin Next Gen Yaptık Ama,Xbox 360 ve PS3 Platformunda Bağımsız Yenilikler Gelecek Amacımız Next Gen Konsollar Üzerine ''dediler.

İşte yayımlanan trailer

FIFA 09 94707120080702screen008wn3

FIFA 09 Sonbaharda raflardaki yerini alacak.
http://nextgenoyun.forummum.com
DarKnight
Administrator
Administrator
DarKnight

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 16/08/08 Mesaj Sayısı : 58 Nerden : Eskişehir

MesajKonu: Geri: FIFA 09   FIFA 09 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:45 pm

Evet gelişmiş hatta fifaya göre üst düzey olmuş ama ben gine beğenmedim hiç bir zamanda severek oynamadım pes 2008 bile gerçekçilik açısından çok daha iyi nedense fifada oyuncular robot gibi bu oyunda biraz daha iyi ama ginede beğenmedim video için teşekkürler
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Geri: FIFA 09   FIFA 09 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 6:18 pm

Oyundan yeni detaylar geldi ;

Yapılan açıklamalara göre oyunda bulunan oyuncuların özellikleri gerçek hayatta yapılan maçlara göre haftada bir değişek. Eklenen bu özellik oyuna daha fazla gerçekçilik ve dikkat toplayacak.

Yayımlanan yeni video ;

DarKnight
Administrator
Administrator
DarKnight

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 16/08/08 Mesaj Sayısı : 58 Nerden : Eskişehir

MesajKonu: Geri: FIFA 09   FIFA 09 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 6:30 pm

Bence bide pes 2009 videosu ile kıyaslıyalım aradaki farkı görelim ayrıca o video 2 hafta önce yayımlandı
StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: Geri: FIFA 09   FIFA 09 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 11:54 pm

DarKnight demiş ki:
Bence bide pes 2009 videosu ile kıyaslıyalım aradaki farkı görelim ayrıca o video 2 hafta önce yayımlandı
Ewt kıyaslasak iyi olur tercihim PES09 saten bu FIFA nın videolarına pek inanmayın derim ben oyunu oynarken pekte öyle güzel olmuyor açıkcası...
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Geri: FIFA 09   FIFA 09 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 11:56 pm

PS2 ve PC versiyonlarındaki '' Bal Mumu,Çamur '' Tipler ile kıyaslarsak tabikide PES önde olur. Şöyle bir akşam sefasında Xbox ve PS3 için oynadığınızda fikirler değişiyor tabi Wink.

Açıkçası bu oyundan çok ümitliyim yani videodan sonra ümidim 4,5 kat arttı. Çünkü bir futbol oyununun son seviyeye gelmiş halini görüyorum,daha önce bunu EURO 08 de görmüştüm fakat bu kez çok farklı. Çıktığı zaman elbet asıl yorumu yapacağım fakat neler söyleyeceğimi şimdiden tahmin ediyorum.

FIFA 09

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası