Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz: JokeR

AnasayfaAnasayfa  Next Gen OyunNext Gen Oyun  AramaArama  Latest imagesLatest images    Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BLACK

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: BLACK   BLACK EmptyPaz Ağus. 17, 2008 5:28 pm

BLACK
Black eşsiz görüntü kalitesi ve oyun şekliyle oyuncuların tam isyediği bir savaş oyunudur . oyuncuların yüreğini ağızına getirrecek bu oyun avrupada ps2 adına büyük yankılar yapmıştır .En iyi aksion vs. savaş oyunları kılasmanında büyük başarıları olan bu oyun gerçekten tam istenilen özelikklere sahiptir. oyun içersindeki mükemml silahlar (AK 47 SHOUNTGUN .SNİPER 8.15, TMP , M16[COLT]) GİBİ bir çok silahların gerçek modda oynanması sizi aynı savaş içersinde olmanızı sağlıyor . Yalnız oyunu çok zor olması biraz hayel kırıklığı taşıyor. Oyunun 2. bölümünde tanıdığım takılan bir çok arkadaşlarım var . Ben bile bitirmeme rağmen 8. bölümdeyim yeniden başladım geçemedim Very Happy

BLACK 16212_3
SpAdA
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
SpAdA

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : Eskişehir

MesajKonu: Geri: BLACK   BLACK EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 6:41 am

Evet çok zor bir oyun yani insan bu oyunu sabırla oynaması lazım. Yoksa ufacık bir sinir krizi kendinizi ve oyununuzu altüst etmeye birebir. Very Happy Oyunu bitiremedim sinir krizi geçirmediğime dua ediyorum. Very Happy
StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: Geri: BLACK   BLACK EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 8:54 pm

SpAdA demiş ki:
Evet çok zor bir oyun yani insan bu oyunu sabırla oynaması lazım. Yoksa ufacık bir sinir krizi kendinizi ve oyununuzu altüst etmeye birebir. Very Happy Oyunu bitiremedim sinir krizi geçirmediğime dua ediyorum. Very Happy
Oyun sırasında kullandığım kolun iki analoguda fırladı. gerçekten çok sinir olmuştum ama nasıl taktıysam heralde oyunun hırsıyla olsa gerek analogları ger taktım.. Razz

BLACK

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası