Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz: JokeR

AnasayfaAnasayfa  Next Gen OyunNext Gen Oyun  AramaArama  Latest imagesLatest images    Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Need for Speed: UnderCover

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyPaz Ağus. 17, 2008 7:58 pm

Need for Speed: UnderCover LogoNFSWhiteMed

Need for Speed serisinin en iyi oyunu olan, UndeCover için detaylar su yüzüne çıktı. Detaylar'dan bahsedersek ;

Undercover serbest bir oynayış bulunduracak. Ve hikaye olarak The Transporter filmi ile benzer olacak,oyunda Federal Ajan Chase Linh bize yol gösterecek. Bazen tehlikeli görevleri yerine getireceğiz,bazen'de yarışlara katılıp çeşitli suç örgütlerini çökerteceğiz. Chase Lingh rolünü ise,Mission Impossible III ve Live Free or Die Hard fillerinde gördüğümüz güzel oyuncu,Maggie Q canlandıracak. Grafik olarak ise NFS oyunlarında bu zaman kadar gördüğümüz en iyi grafikli oyun olacak. Need for Speed: Undercover 21 Kasımda Xbox 360,PC,Playstation 3 ve Playstation 2 için raflardaki yerini alacak.

Maggie Q;
Need for Speed: UnderCover Maggie_q

Need for Speed: UnderCover Needforspeedundercover0vx4
Need for Speed: UnderCover Needforspeedundercover0re0
Need for Speed: UnderCover Needforspeedundercover0zg6

Ayırca Ana Sayfamız'dan oyunun yayımlanan videosunu izleyebilirsiniz.

En son NextGenJan tarafından Ptsi Ağus. 18, 2008 10:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://nextgenoyun.forummum.com
*Shalashaska*
Administrator
Administrator
*Shalashaska*

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyPaz Ağus. 17, 2008 8:01 pm

Hiç umutlu değilim, boşu boşuna uzatıyorlar. Pro Street türünde devam etseler bir nebze olumlu bakacaktım, ama para için böyle bir oyuna giriştikleri için, hiç sevmediğim EA'ye burdan herzaman dediğim gibi BAN diyorum.
DarKnight
Administrator
Administrator
DarKnight

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 16/08/08 Mesaj Sayısı : 58 Nerden : Eskişehir

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyPaz Ağus. 17, 2008 8:11 pm

Ama adamlar ne yapsa beğenmiosunuz pro streeti yaptılar beğenmedik simdi çok gsl bir oyun yapıolar ve gine beğenmiosunuz ee ne yapsınlar ?
*Shalashaska*
Administrator
Administrator
*Shalashaska*

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyPaz Ağus. 17, 2008 8:25 pm

Pro Street'i beğenerek oynadım. Hatta Pro Street most wanted'dan sonra en iyi oyundu bence. Ama şimdi EA her zaman ki gibi isimden para kazanacak. Kınıyorum EA'yi. Güzelim KoToR'u da online yaptılar... Evil or Very Mad
StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyPaz Ağus. 17, 2008 11:02 pm

Bende oyandım pro`yu hatta bitirdim oyunda tek bağendiğim seyler ses görüntü oynanaış şekli ve modifiye

e geriye ne kaldı ki? Very Happy Very Happy
*Shalashaska*
Administrator
Administrator
*Shalashaska*

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyPaz Ağus. 17, 2008 11:17 pm

hiiii pardon, alıntı yapcağıma senin mesaja edit'e tıklamışım... kusura bakma, sadece o kısmı edit yacacaktım, o yüzden diğer kısmı sildim. Neyse, tekrar kusura bakma.
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 12:12 am

Yine etkileyici bir video ;

StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 1:17 am

trashciii demiş ki:
hiiii pardon, alıntı yapcağıma senin mesaja edit'e tıklamışım... kusura bakma, sadece o kısmı edit yacacaktım, o yüzden diğer kısmı sildim. Neyse, tekrar kusura bakma.
Önemli deil!! Ben oyunun konusunu ve pist fln hoşuma gitmedi ama ses ve görüntü çok iyi ama ilk olarak oyunun kariyeri önemli!!
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:12 pm

EA Games tarafından yapımı sürdürülen, Need for Speed: UndeCover için yeni bir video yayımlandı. Daha önce hiç bir oyununa benzemeyen türü ve aksiyonları ile dikkat çeken yeni oyunda hem yarışlar yapacağız hemde çeşitli aksiyon sahneleri ile çeteleri çökerteceğiz. Aksiyon dolu kovalama sahneleri ve The TransPorter filmine benzer yönde konuya sahip UnderCover'ın yeni videosunu sizlere sunuyoruz. UndeCover 21 Kasımda Xbox 360,Playstation 3,Playstation 2 ve PC için raflardaki yerini alacak. Ayrıca yeni yayımlanan Ekran görüntüleri için Tıklayın

DarKnight
Administrator
Administrator
DarKnight

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 16/08/08 Mesaj Sayısı : 58 Nerden : Eskişehir

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:25 pm

Ellerine sağlık abi sprr video resimlerde sprr sonunda m6 yha bir nfs oyununda kavustum cheers
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 8:32 pm

Videonun HD versiyonu

StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 11:18 pm

Süper bir video aynı bir film gibi....
CalvinKlein
Yeni NG Oyuncu
Yeni NG Oyuncu
CalvinKlein

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 18/08/08 Mesaj Sayısı : 77 Nerden :

MesajKonu: Geri: Need for Speed: UnderCover   Need for Speed: UnderCover EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 11:34 am

Abi hayatımda gördüğüm en güzel oyun videolarından biri ya. Murat'ında dediği gibi aynı bir film gibi ! Need for Speed UnderCover şimdiden gönülleri faethetmeye başladı bile... Wink
http://forumking.forumonline.biz

Need for Speed: UnderCover

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası