Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz: JokeR

AnasayfaAnasayfa  Next Gen OyunNext Gen Oyun  AramaArama  Latest imagesLatest images    Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Star Wars: The Force Unleashed

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Star Wars: The Force Unleashed   Star Wars: The Force Unleashed EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 1:01 am

Star Wars: The Force Unleashed Sw-tfu-logo

Yayımlanan Trailer ve Resimlerle Next Gen dünyasını sarsan,Force Unleashed'in yapımına hızla devam ediliyor. Geçtiğimiz gün Demosu yayımlanan, İlk bölümde Darth Vader'i kontrol ettğimiz ve bu zamana kadar SW oyunlarında tatmadığımız bir gücü temsil ettiğimiz FU'de asıl amaç Darth Vader'in çırağı olmak ve Sith adını geliştirdiğimiz gücümüzle temsil etmek. Oyun sırasında ki olaylara göre iyi veya kötü yani Dark Side & Light Side tarafları seçebiliyoruz. Tabi tüm oyuncular Dark Side isteyecektir. Force Unleashed 19 eylül 2008 tarihinde Xbox 360,Playstation 3,Playstation 2,Wİİ ve NDS platformu için çıkacak.

Star Wars: The Force Unleashed 93315620080513screen006uk4
Star Wars: The Force Unleashed Starwarstfu071rw1
Star Wars: The Force Unleashed Starwarstfu067xu5

http://nextgenoyun.forummum.com
*Shalashaska*
Administrator
Administrator
*Shalashaska*

MesajKonu: Geri: Star Wars: The Force Unleashed   Star Wars: The Force Unleashed EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 1:50 am

Bu başlığı açmayı nasıl unutmuşum.

Gerçi bu oyuna bakınca ağlayasım geliyor ama :pale:
Göksu
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
Göksu

Erkek

MesajKonu: Geri: Star Wars: The Force Unleashed   Star Wars: The Force Unleashed EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 5:52 pm

Şahaser olmaya aday...
SpAdA
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
SpAdA

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : Eskişehir

MesajKonu: Geri: Star Wars: The Force Unleashed   Star Wars: The Force Unleashed EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 7:36 pm

Bu efsanevi filmi ve oyunları unutulmaz. Very Happy Ama bu oyun Wii'de güzel oynanır. Kılıç kullanma onda güzel olur.Ama tabi Wii pek beğenilen bir konsol olmadı bu oyun Xbox360'da güzel oynanır. Very Happy

En son SpAdA tarafından Salı Ağus. 19, 2008 2:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Geri: Star Wars: The Force Unleashed   Star Wars: The Force Unleashed EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 11:23 pm

Spoiler içerir..

Doya doya izleyin ;

http://nextgenoyun.forummum.com
StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: Geri: Star Wars: The Force Unleashed   Star Wars: The Force Unleashed EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 11:26 pm

Süper bir oyun videolarda çok gzl gerçekten nexgen oyunlardan biri diyebiliiz cheers
Sergeant Vasili
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
Sergeant Vasili

Erkek

MesajKonu: Geri: Star Wars: The Force Unleashed   Star Wars: The Force Unleashed EmptySalı Ağus. 19, 2008 1:28 pm

Açıkcası Ben Light Side Sevioyorum...Light Side Bitirince Dark a Geçerim...
Yoda Ve Luke a Sempati Duyuyorum...Bu Oyunda Gerçekten Güzel Olacak Oyunlarından 2 Sini Oynadım BattleFront Ve OutCast Jedi Academy Xfiredan Online Oynanabiliyor Fakat Bölgedeki Tüm CD cilere Baktım Ve Bulamadım.Bu Oyunda Xfire da Oynanabilirlik Olursa İnanılmaz Bir Hit e Kavuşur.Bakalım Online Özelliği Olacak Mı?...
*Shalashaska*
Administrator
Administrator
*Shalashaska*

MesajKonu: Geri: Star Wars: The Force Unleashed   Star Wars: The Force Unleashed EmptySalı Ağus. 19, 2008 7:09 pm

Sergeant Vasili demiş ki:
Açıkcası Ben Light Side Sevioyorum...Light Side Bitirince Dark a Geçerim...
Yoda Ve Luke a Sempati Duyuyorum...Bu Oyunda Gerçekten Güzel Olacak Oyunlarından 2 Sini Oynadım BattleFront Ve OutCast Jedi Academy Xfiredan Online Oynanabiliyor Fakat Bölgedeki Tüm CD cilere Baktım Ve Bulamadım.Bu Oyunda Xfire da Oynanabilirlik Olursa İnanılmaz Bir Hit e Kavuşur.Bakalım Online Özelliği Olacak Mı?...

Sanırım sende koşa koşa köşedeki cd'cine gidip 10 liraya oyun alanlardansın.

%70 böyle değil mi?

Ben bu mesajı niye attım? Very Happy

Star Wars: The Force Unleashed

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası