Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz: JokeR

AnasayfaAnasayfa  Next Gen OyunNext Gen Oyun  AramaArama  Latest imagesLatest images    Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

Komedi-Mizah
Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_lcap11%Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Sinema-Oyuncular
Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_lcap11%Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Müzik-Şarkıcılar
Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_lcap0%Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Duygusal-Aşk
Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_lcap0%Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kadın-Erkek İlişileri
 0% [ 0 ]
Magazin-Televizyon
 0% [ 0 ]
Teknoloji
Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_lcap44%Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_rcap
 44% [ 4 ]
Gündem
 0% [ 0 ]
Spor
 0% [ 0 ]
Diğer
Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_lcap33%Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Toplam Oylar : 9

Yazar Mesaj
ALoNeWoLF
Yeni NG Oyuncu
Yeni NG Oyuncu
ALoNeWoLF

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 18/08/08 Mesaj Sayısı : 90 Nerden : EsKiŞeHiR

MesajKonu: Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?   Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 8:11 pm

Tüm anketleri burda toplarsak hangisine daha fazla ilgi duyarsınız

Ben Teknoloji diyorum, ya siz???
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Geri: Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?   Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 8:22 pm

Burası bir oyun sitesi olduğu için,oyun diyorum. Fakat şıklarda Oyun olmadığı için diğer diyorum.
http://nextgenoyun.forummum.com
ALoNeWoLF
Yeni NG Oyuncu
Yeni NG Oyuncu
ALoNeWoLF

Erkek

MesajKonu: Geri: Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?   Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 8:24 pm

NextGenJan demiş ki:
Burası bir oyun sitesi olduğu için,oyun diyorum. Fakat şıklarda Oyun olmadığı için diğer diyorum.
kusura bakmayın bazı şeyleri atlamış olabilirim.
CalvinKlein
Yeni NG Oyuncu
Yeni NG Oyuncu
CalvinKlein

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 18/08/08 Mesaj Sayısı : 77 Nerden :

MesajKonu: Geri: Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?   Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 8:38 pm

Komedi-Mizah ve Teknoloji derim.
http://forumking.forumonline.biz
SpAdA
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
SpAdA

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : Eskişehir

MesajKonu: Geri: Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?   Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 8:43 pm

Evet aynen katılıyorunm oyun ve teknolojiye ilgi duyarım.
StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: Geri: Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?   Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:30 pm

Otomobil atlanmış sanırım....otomobil derdim
Mr Croft
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
Mr Croft

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 18/08/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Croft Manor

MesajKonu: Geri: Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?   Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 12:04 am

Teknoloji diyorum.Teknolojiye her zaman ilgi duymuşumdur.
StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: Geri: Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?   Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 12:40 am

Abi otomobil nerde lol! .... onsuz olmz..
ALoNeWoLF
Yeni NG Oyuncu
Yeni NG Oyuncu
ALoNeWoLF

Erkek

MesajKonu: Geri: Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız?   Ne Tür Anketlere İlgi Duyarsınız? EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 11:06 am

stylemrt otomobil zaten teknolojinin içinde ve oyunda öyle hepsi teknolojinin içinde

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası