Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz: JokeR

AnasayfaAnasayfa  Next Gen OyunNext Gen Oyun  AramaArama  Latest imagesLatest images    Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

God of War III

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
SpAdA
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
SpAdA

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : Eskişehir

MesajKonu: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:16 am

God of War III Godofwar3datec6fd39uy6ia4

Yunan mitolojisi yıkılıyor. Kratos kaosun içinde ve bu durumu kurtarmak için yine zalimce işlere kalkıyor.Bu kaosun içinden sadece biz kurtaracağız.GOW fanları bu olaya çok sevinecekler.Bu oyun daha çıkmadan fanları bu oyunu yılın oyunu seçmiş durumdalar sadece fanları değil bir çok oyun eliştirmenin gözündede büyük bir rol oynuyor.Tek verilen trailer herkezi etkilemiş ve merakla bekletiyor.Efsanevi oyun Sony'in üstlendiği God of War 3 geliyor. Sony'in özel olarak yaptığı oyun sadece Ps3 için çıkıyor. Şuan oyunun kesin çıkış tarihi belli değil ama Sony Pictures 2009 yılının ilk çeyreğine yetiştirmeye çalışıyor.Sizi video ile başbaşa bırakıyorum.

Gerekli bilgileri buradan paylaşabilirsiniz.

CalvinKlein
Yeni NG Oyuncu
Yeni NG Oyuncu
CalvinKlein

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 18/08/08 Mesaj Sayısı : 77 Nerden :

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 10:53 am

God of War bu sefer apayrı bir görüntü kalitesiyle karşımıza çıkıyor. Sadece PlayStation 3 'e çıkması hayal kırıklığı uğrattı.
http://forumking.forumonline.biz
Sergeant Vasili
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
Sergeant Vasili

Erkek

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 1:19 pm

God Of War 1 -Gow2 Bitirdim Ve Çok Etkilendim. Sadece PS3 e Çıktığı İçin Yapımcının Geliri Düşük Olacaktır.Bu Son Oyun Artık Burda Zeus u Yok Edeceğiz Galiba...Bende Bir Yolunu Bulup Oynarım Umarım.
NextGenJan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
NextGenJan

Erkek

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 1:23 pm

Genel olarak bakarsak bu kez Kratos'un işi çok zor. Çünkü karşısında yepyeni bir Prince of Persia oyunu var ve UbiSoft bu rekabetteki son noktayı 4.oyunu ile koyacaktır.

God of War III oyununa gelirsek, vide gerçekten çok harika. Videodan sonra yapılan eleştiriler oyunun grafikleri '' Beowulf '' filmine benzeyeceği yönünde. Eğer böyle bir şey gerçekleşirse Playstation 3 güzel bir açılış yapacaktır.
Wink
http://nextgenoyun.forummum.com
Sergeant Vasili
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
Sergeant Vasili

Erkek

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 1:38 pm

NextGenJan demiş ki:
Genel olarak bakarsak bu kez Kratos'un işi çok zor. Çünkü karşısında yepyeni bir Prince of Persia oyunu var ve UbiSoft bu rekabetteki son noktayı 4.oyunu ile koyacaktır.

God of War III oyununa gelirsek, vide gerçekten çok harika. Videodan sonra yapılan eleştiriler oyunun grafikleri '' Beowulf '' filmine benzeyeceği yönünde. Eğer böyle bir şey gerçekleşirse Playstation 3 güzel bir açılış yapacaktır.
Wink

İsminden Anlaşıldığı Gibi

Chains Of Olympus Bence Son Oyun Olabilir Fakat 4. Oyunu 2010 da Falan Çıkartırlar...
CalvinKlein
Yeni NG Oyuncu
Yeni NG Oyuncu
CalvinKlein

Erkek

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 1:41 pm

Sergeant Vasili demiş ki:
NextGenJan demiş ki:

Wink

İsminden Anlaşıldığı Gibi

Chains Of Olympus Bence Son Oyun Olabilir Fakat 4. Oyunu 2010 da Falan Çıkartırlar...

Chains Of Olympus'un sanırım sadece PSP'ye özel olduğunu biliyorum.Zaten Chains Of Olympus piyasaya çıktı.
Sergeant Vasili
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
Sergeant Vasili

Erkek

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 1:56 pm

PSP ye Değil PS3 e Ruslar Bastı Yani Oyunu PSP ye Değil Bazı Yerlerde Bulunabiliyor... Ruslar Bu Tür Konsollara Aktarmakta Çok İyiler Ben Konyada Görmedim Fakat İstanbulda Görmüştüm.

Korsan O Kadar İlerlediki Aralıkta Çıkacak Olan Arog Film Setinden Almışlar Ve Orjiinal Haliyle Satıyorlardı Adamdan Bi İstedim Elimizde Kalmadı Dedi...
Artık Herşey Mümkün...
CalvinKlein
Yeni NG Oyuncu
Yeni NG Oyuncu
CalvinKlein

Erkek

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 1:58 pm

Bilgilendirmen İçin Teşekkürler,, Wink
Göksu
Genel Forum Sorumlusu
Genel Forum Sorumlusu
Göksu

Erkek

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 9:27 pm

GOW için PS2 almıştım 2'sinide bitirmiştim geri vermiştim Very Happy PSP alamadık ama GOW 3 için PS3 çaktık Razz
StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptySalı Ağus. 19, 2008 10:10 pm

GOW 3 ü sabırsızlıkla bekliyorum 1 ve 2 yi bitirdikten sonra acayip etkilenmiştim bakalım seneye sidilerin fiyatları ucuzlarsa PS3`ün PS3 alabilirim süper bir oyun çıkıcağı zaman kasıp kavurucak....
**kratos**
Yeni NG Oyuncu
Yeni NG Oyuncu
**kratos**

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptyPaz Ağus. 24, 2008 4:23 am

bende god of war 1 2 yi her modda bitirdim artık gow 3 ü bekliycez
StyleMrT
Administrator
Administrator
StyleMrT

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: Geri: God of War III   God of War III EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 8:42 pm

**kratos** demiş ki:
bende god of war 1 2 yi her modda bitirdim artık gow 3 ü bekliycez
Titanda bitirmek çok zor olsa gerek bir iki defa denedim ama başaramadım heykli geçemedim...Tebrik...

God of War III

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası